O nas

Restauracja Toscania

Dobra restauracja to magiczne miejsce, gdzie przytulne, wyjątkowe wnętrze o niezapomnianym klimacie jest dodatkiem do pysznych dań. Restauracja„TOSCANIA” mieści się w malowniczej miejscowości Włoszakowice położonej niedaleko kurortu wypoczynkowego – Boszkowo (3 km), niedaleko Leszna. W każda niedzielę między 14.00-16.00 bezpłatnie zaopiekujemy się naszymi najmłodszymi gośćmi. Restauracja TOSCANIA, ze względu na wyjątkowo atrakcyjną lokalizację, przestronne, jasne wnętrza oraz wyjątkowo zaangażowaną i profesjonalną obsługę jest idealnym miejscem do organizacji uroczystości takich jak: wesele, chrzciny, komunia, urodziny i wiele innych. To Zdecydowanie najlepszy wybór w kategorii „Restauracja Leszno i okolice”. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością pomoże w doborze dań oraz alkoholi, a także pomoże z organizacją wystroju, poleci sprawdzonych muzyków, fotografów czy cukierników. Dołożymy wszelkich starań, aby te ważne chwile zapadły w Waszej pamięci na zawsze!

Organizacja imprez

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie gościom oraz partnerom biznesowym oferty na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku dokładamy wszelkim starań, aby z roku na rok nasz obiekt stawał się jeszcze lepszy.

"Udany pobyt"

Bardzo czysto, znakomite i nietuzinkowe śniadania, wspaniałe miejsce pod kątem dzieci - duży park, plac zabaw i mini zoo, cisza spokój w centrum miasta ale w otoczeniu ogromnego parku.

Kasia