Opieka dla dzieci

W każdą niedzielę w godzinach od 14.00-16.00 w naszej strefie dziecka dziećmi zajmuje się wykwalifikowana niania lub animator.

Miejsce przyjazne rodzinom

Wszystkim naszym gościom – rodzicom, którzy odwiedzą nas z dziećmi, oferujemy pozostawienie swojej pociechy w naszej strefie dziecka w kolorowej przestrzeni, dopasowanej do potrzeb dzieci, z mnóstwem udogodnień, zabawek i atrakcji.

W strefie dziecka wasze dzieci mogą samodzielnie rysować, malować, układać puzzle, oglądać lub czytać bajki bądź też po prostu bawić się z innymi dziećmi. Jako jedna z nielicznych restauracji w okolicy wprowadziliśmy na stałe atrakcje dla dzieci do naszego lokalu.

Atrakcje

Dodatkowym atutem sprzyjającym rodzinie jest piękny ogród z dwoma placami zabaw i mini zoo.

Istnieje możliwość samodzielnego wynajęcia kucyka i spacerów wokół restauracji lub wyznaczonym szlakiem do lasu.

Odwiedź nas z dziećmi! Nasza strefa dziecka jest stworzona z myślą o ich potrzebach i waszej wygodzie!

Zapraszamy.

Organizacja przyjęć

Restauracja Toscania to miejsce idealnie przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć i uroczystości takich jak chrzciny, komunia, urodziny i wiele innych. Szczegółowych informacji udzieli manager restauracji – Dariusz Piotrowski – 605 828 408.

Kontakt z nami

Centrum konferencyjne Toscania znajduje się we Włoszakowicach w bliskim sąsiedztwie Leszna. Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań biznesowych, konferencji i wszelkiego rodzaju meetingów.

Komfortowe wnętrza i otoczenie hotelu idealnie wpasuje się w potrzeby zarówno klientów poszukujących przestrzeni eventowych, dużych sal konferencyjnych jak i szukających kameralnych sal biznesowych.

Adres.:


ul. K. Kurpińskiego 2464-140 Włoszakowice

Godziny otwarcia


Poniedziałek - Niedziela12:00 - 22:00

Manager


Dariusz Piotrowskitel.: +48 65 537 07 68tel. 605 828 408